5 مدل از پرفروش ترین طرح های پارکت لمینت

راهنمای انتخاب رنگ پارکت لمینت
 • پارکت لمینت یکی از پرفروش‌ترین متریال دکوراسیون داخلی خانه‌های مجلل است زیرا پارکت لمینت از جنس چوب بوده و گرمای خاص چوب را، هم از نظر بصری و هم به هنگام راه رفتن یا استفاده از آن در کف منزل یا مکان‌های مختلف به انسان منتقل می‌کند و می‌توان به راحتی بر روی آن بدون استفاده از هیچ پوششی راه رفت یا خوابید. پارکت لمینت یا کفپوش لمینت نسبت به سایر کفپوش‌ها قیمت بالاتری دارد پس بهتر است قبل از خرید این محصول به نکاتی از بابت انتخاب نوع طرح و رنگ پارکت لمینت متناسب به خانه خود دقت فرمایید.

  راهنمای انتخاب رنگ پارکت لمینت

  در انتخاب رنگ پارکت لمینت باید به موارد زیر توجه نمود تا از طرح و رنگ دکوراسیون داخلی منزل خود نهایت لذت را ببرید:

  • نورگیری خانه: در صورتی که منزل شما نورگیری خوبی ندارد، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از پارکت لمینت‌های رنگ روشن اجتناب فرمایید زیرا باعث می‌شود مساحت خانه، کوچک‌تر به چشم برسد. در مقابل خانه‌هایی که نورگیری خوبی دارند تنوع بیشتری برای انتخاب رنگ کفپوش لمینت خود (تیره و روشن) دارند. البته به غیر از نورگیری خانه می‌بایست موارد دیگری رو مورد توجه قرار داد پس با ما همراه باشید.
  • متراژ منزل: متراژ منزل با نورگیری خانه رابطه مستقیم دارد. یعنی اگر مساحت خانه شما کوچک باشد و خانه شما نورگیری مناسب نداشته باشد، پیشنهاد ما به شما پارکت لمینت‌های رنگ روشن است و اگر هم مساحت خانه شما بزرگ باشد و حتی نورگیری خانه شما کم باشد، انتخاب بیشتری برای رنگ کفپوش لمینت (تیره و روشن) خود دارید. لازم به ذکر هست رنگبندی دکوراسیون داخلی شما در نوع رنگ پارکت لمینت خود بی‌تأثیر نیست.
  • رنگ دیوار یا کاغذ دیواری: رنگ دیوار یا رنگ کاغذ دیواری از اصلی‌ترین متریال دکوراسیون داخلی است که می‌بایست با رنگ پارکت لمینت‌ها هارمونی داشته باشد. پیشنهاد ما به شما این است که حتما از افراد متخصص در زمینه دکوراسیون داخلی مشاوره بگیرید.
  • رنگبندی دکوراسیون داخلی: برای اینکه کفپوش لمینت‌های شما بیشتر به چشم بیاید، می‌بایست شما تمامی وسایل دکوراسیون داخلی خود را باهم ست کنید که شامل سرویس چوب، رنگ کاغذ دیواری، رنگ کفپوش و کلیه وسایل دکوراسیون داخلی. در صورتی که شما تصمیم به بازسازی خانه خود را دارید، می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان و مشاهده نمونه کار‌‎ها با ما تماس بگیرید.

  پارکت لمینت آداک فلور کد A9

  اگر به دنبال پارکتی خاص و متفاوت با هر آنچه در خانه دیگران دیده‌اید هستید ما به شما پارکت گلدن پاین (GOLDEN PINE) رو پیشنهاد می‌کنیم. این پارکت به طرحی ابر وبادی و رنگی کاراملی همچون تابلو نقاشی در کف خانه شما جلوه خواهد کرد. با این پارکت جنب و جوش و سرزندگی در محیط خانه شما به راه خواهد افتاد. رنگ خاص و متفاوت این پارکت باعث بزرگ دیده شدن فضا می شود و در عین حال فضا را روشن خواهد داد. فضای داخلی که کاراملی با رگه‌های کشیده محیط را بزرگ‌تر از آنچه که هست نمایش می‌دهد.

  نمونه کار نصب شده آداک فلور کد A9

  پارکت لمینت آداک فلور کد A1

  رنگ‌هــای روشــن بــرای فضا‌هــای کوچــک مناســب‌تر هستند و باعــث می‌شود کــه اتــاق را بزرگ‌تـر بـه نظـر می‌رسد. رنگ سفید و بژ روشن به اتاق احساس باز بودن و خلوص می‌دهد. اگـر اتاق شما بـرای کار‌هایـی کـه نیـاز بـه آرامـش و تمرکـز دارد اسـتفاده می‌شود، حتمـا از طرح‌هـای روشـن بهـره بگیریـد. طرح‌هـای روشـن این توانایی را دارند که واقعاً یک اتاق را باز کنند، بدون اینکه مجبور باشید نیمی از مبلمان خود را بیرون بیاندازید. اگـر شـما جـزو افـرادی هسـتید کـه طرح‌هـای خلـوت و سـاده‌تـر رو میپسـندید، ایـن طـرح پارکـت لمینـت آداک گزینـه مناســبی برای شماســت.

  نمونه کار نصب شده آداک فلور کد A1

  پارکت لمینت آداک فلور کد A2

  پارکت لمینت آداک فلور کد A2 ظاهر زیبایی دارد و با مبلمان مدرن به خوبی هماهنگ می‌شود. کفپوش پارکت روشن می‌تواند فضا‌های تیره‌تر را روشن کند یا دیوار و مبلمان تیره را با رنگ‌های متضاد زیباتر کند. اگر می‌خواهید یک فضای نشیمن مدرن ایجاد کنید و در عین حال کفپوش‌های چوبی واقعی را با بالا‌ترین کیفیت انتخاب کنید، کفپوش پارکت سفید خاکستری یک انتخاب عالی است. به همین ترتیب، می‌توانید با کفپوش‌های چوبی خاکستری به ظاهری تمیز و مدرن دست پیدا کنید.

  نمونه کار نصب شده آداک فلور کد A2

  پارکت لمینت آداک فلور کد A11

  اگر به دنبال استفاده از طرح پارکتی با رگه‌های درشت و رنگی با حال و هوای طبیعت هستید این طرح بسیار هیجان انگیز است. الگوی کفپوش پارکت روستیک اوک (LILY WHITE) یکی از محبوب‌ترین الگوها است. این طرح ادای احترامی مدرن به کفپوش پارکت کلاسیک بلوط استخوان ماهی است که قرن‌ها در خانه‌های اروپایی استفاده می‌شد. به دلیل پیچیدگی، کفپوش پارکت بلوط شاه ماهی بالا‌ترین ارزش را در بین تمام کفپوش‌های پارکت چوب بلوط دارد. این پارکت با رنگ فندقی روشن با رگه‌های گردویی درشت، جلایی ویژه به کف خانه شما خواهد بود.

  نمونه کار نصب شده آداک فلور کد A11

  پارکت لمینت آداک فلور کد A8

  برای انتخاب رنگ پارکت ایده خوبی است که برخی از عناصر را که نمایانگر فضای داخلی شما هستند همراه داشته باشید. یک بالش پرتابی، یک تکه ای از کاغذدیواری سالن یا یک نمونه چوب کابینت از اتاقی که در حال ساخت یک طبقه جدید است، می تواند کمک بزرگی برای تعیین رنگ مناسب باشد. استفاده از این نمونه‌ها تصمیم شما را بسیار آسان‌تر می‌کند. طرح نچرال هیکوری (RUSTIC OAK) با رگه‌های متراکم از تخته چوب به رنگ گردویی روشن فضایی طبیعی و گرم و سرزنده‌ای را برای خانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد. این طرح با رنگ دارچینی روشن حس طبیعت را به شما القا کرده و پس زمینه عالی برای مبلمان روستیک و رنگ‌های روشن و پرمایه ایجاد می‌کند.

  نمونه کار نصب شده آداک فلور کد A8

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *