جدید ترین مدل های پارکت

 • پارکت‌های تمام چوب از الوار چوب تولید می‌شوند و فقط می‌توانند طرح و نقش‌های چوب رو داشته باشند و تنوع طرح‌های این نوع پارکت‌ها بستگی به نوع چوب درخت آن دارد. با پیشرفت  تکنولوژی پارکت لمینت‌ها یا کفپوش لمینت‌ها وارد بازار شدن که مغزی آن‌ها از فرآورده‌های چوبی تولید می‌شود و برروی آن کاغذ دکوراتیو پرس می‌شود و طرح و نقش آن‌ها بستگی به چاپ کاغذ دکوراتیو دارد.

  پارکت لمینت‌ها تنوع زیادی در طرح و رنگ دارند، از طرح‌های چوب درختان مختلف، بتن، ماهگونی، مرمری و… تولید می‌شوند. اما همانطور که گفته شد پارکت‌های تمام چوب فقط طرح و نقش الوار چوب رو دارند.

  در ادامه شما را با جدیدترین مدل‌های پارکت آشنا می‌کنیم.

  پارکت لمینت طرح بتن

  نحوه تزئین و رنگ‌هایی که برای کف و دیوار‌های خود انتخاب می‌کنید، همگی تأثیر زیادی بر فضای زندگی شما خواهند داشت. اکنون ممکن است ظاهر نوع خاصی از کفپوش‌های چوبی رادوست داشته باشید، اما به این فکر کنید که چگونه می‌خواهید دکوراسیون دیوار‌ها و مبلمان خانه را با آن ست کنید. طرح تاندر اسکای ترکیبی از نقاشی کوبیسم و طرح بتن است که فضایی کامال مدرن و در عین حال هنرمندانه را به ارمغان می‌آورد. ترکیب رنگ این طرح ترکیبی از رنگ‌های طوسی تیره و روشن با رگه‌های باریک سفید است. این طرح خنثی، شیک و صلح آمیز است. کفپوش خاکستری برای رنگ‌های مد روز و رنگ‌های گرم مناسب است. همچنین به مبلمان کلاسیک شما ظاهری معاصر می‌بخشد.

  پارکت لمینت آداک فلور کد A5

  پارکت لمینت طرح ماهگونی

  رنگ کف خود را بر اساس یک اتاق خالی انتخاب نکنید. مطمئن شوید که با احساسی که می‌خواهید به فضای داخلی خود بدهید، همخوانی دارد. آیا طراحی مبلمانی دارید که بخواهید برآن تاکید کنید؟ سپس از رنگ های طبیعی استفاده کنید، که بوم خنثی ایجادمی کند و اجازه می‌دهد مبلمان شما در مرکز توجه قرار گیرد. رنگ‌های قرمز حس لوکس بودن را به ارمغان می‌آورند و با وسایل سنگین ورُستیکبه خوبی هماهنگ می‌شوند. فضایی گرم، صمیمی و با هارمونی ایجاد می‌کنند. خود را در مکانی گرم و عجیب با طرح گیلاس تصور کنید. می‌توانید مبلمان کلاسیک منبت کاری شده را برای برجسته کردن فضا اضافه کنید.

  پارکت لمینت آداک فلور کد A12

  پارکت لمینت طرح مرمر

  رنگ‌هــای روشــن بــرای فضا‌هــای کوچــک مناســب‌تر است و باعــث می‌شود کــه اتــاق بزرگ‌تـر بـه نظـر برسـد. رنگ سفید و بژ روشن به اتاق احساس باز بودن و خلوص می‌دهد. اگـر اتاق شما بـرای کارهایـی کـه نیـاز بـه آرامـش و تمرکـز دارد اسـتفاده می‌شود، حتمـا از طرح‌هـای روشـن بهـره بگیریـد. طرح‌هـای روشـن این توانایی را دارند که واقعاً یک اتاق را باز کنند، بدون اینکه مجبور باشید نیمی از مبلمان خود را بیرون بیاندازید. اگـر شـما جـزو افـرادی هسـتید کـه طرح‌هـای خلـوت و سـاده‌تـر رو میپسـندید، ایـن طـرح پارکـت لمینـت آداک فلور گزینـه مناســبی برای شما می‌باشد.

  پارکت لمینت آداک فلور کد A1

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *