خرید پارکت لمینت از کارخانه

تخفیف!
5,100,000 

خرید پارکت لمینت مستقیم از کارخانه باعث می‌شود تا واسطه‌ها حذف گردند و هزینه‌های شما کاهش یابد، این کار باعث صرفه جویی هزینه‌ها شما می‌شود. پیدا کردن کارخانه تولید کننده پارکت لمینت برای مصرف کنندگان کار دشواری است اما با کمی وقت گذاشتن و جستجو در اینترنت می‌توانید بعضی از کارخانه‌های تولید کننده پارکت لمینت را پیدا کنید. امروز راجب یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین تولید کننده کفپوش رو معرفی کنیم.

شرکت ابنیه سازان آداک آفرند تولید کننده متریال دکوراسیون داخلی از جمله پارکت لمینت، قرنیز و ابزار، کفپوش PVC و جدیدا ترمووال رو نیز به سبد محصولات خود اضافه کرده است. این مجموعه با مدیریت آقای سعید حضرتی کار خود را در شروع کرده است و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک محصولات خود را تولید می‌کند و همین سبب شده است که استاندارد‌های بین‌اللملی را دریافت کند.

دفتر مرکزی این مجموعه در شهر تهران و در محله جردن واقع شده است و کارخانه این مجموعه در اشتهارد محصولات خود را تولید می‌کند. شهر پارکت زیر مجموعه شرکت ابنیه سازان آداک آفرند است و رابطی بین مصرف کننده با کارخانه و تولیدکننده پارکت لمینت در ایران است.

خرید مستقیم پارکت از کارخانه

برای خرید مستقیم پارکت از کارخانه شما می‌توانید از پل‌های ارتباطی زیر با شهر پارکت، رابطه بین مصرف کنند با کارخانه ابنیه سازان آداک آفرند سفارش خرید خود را ثبت کنید. حتی شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندلا، بن بست نور، پلاک 3، واحد 10

شماره همراه: 09121190672 | 09129797884

تلفن ثابت: 02188770645 | 02188874270 | 02186083721

 

محصولات شرکت ابنیه سازان آداک آفرند

شرکت ابنیه سازان آداک آفرند دارای 3 برند پارکت لمینت بنام‌های پارکت لمینت آداک فلور، پارکت لمینت سایا فلور، پارکت لمینت سوپر داچ و تولیدکننده ابزار و قرنیز داک پروفیل همچنین تولیدکننده ترووال برند توموداک، لقب بزرگ‌ترین تولیدکننده متریال دکوراسیون داخلی به خود اختصاص داده است.

تمامی پارکت‌های آداک آفرند تولید شده با مغزی HDF (اچ دی اف) پویا پلاس است و این مجموعه حاضر نشده است که بخاطر سود بیشتر، کیفیت محصولات خود را کاهش دهد. پارکت لمینت آداک فلور محصول وارداتی این مجموعه است و پارکت‌های سایافلور و سوپرداچ تولیدی این مجموعه بزرگ است. آداک آفرند برای رفاه مشتریان خود ترووال و ابزار قرنیز را رو نیز در سبد محصولات خود گذاشته است.

ابزار قرنیز داک پروفیل از HDF (اچ دی اف) درجه یک و کاغذ آلمانی تولید می‌شود  و طرح و رنگ آن‌ها طوری انتخاب شده‌ است که با پارکت لمینت‌های این شرکت زیبایی و جلال خاصی به نمایش می‌گذارد.