قیمت نصب پارکت لمینت چقدر است؟

قیمت نصب پارکت لمینت
 • شاید بخواهید بدانید قیمت نصب پارکت لمینت چقدر است؟ همان طور که می دانید این نمونه از کفپوش ها برای نصب به نیروی کار ماهر و متخصص احتیاج دارد و افراد نمی توانند خود برای انجام این کار اقدام کنند. از این رو در هزینه هایی که برای داشتن یک پارکت خوب لحاظ می شوند، باید دستمزد کارگران نیز در نظر گرفته شود. فاکتور ها و عوامل زیادی در تعیین این هزینه ها موثر می باشد و نمی تواند مبلغ خاصی را برای این کار در نظر گرفت.

  قیمت نصب پارکت لمینت چقدر است؟

  می خواهید بدانید قیمت نصب پارکت لمینت چقدر است؟ پارکت لمینت ها یکی از متریال های بسیار زیبا و با کیفیت هستند که در بخش های مختلف ساختمان می توان از آن ها استفاده کرد. این نوع کفپوش ها در کیفیت ها و طرح های مختلفی تولید می شوند، بنابراین در قیمت های مختلفی به فروش می رسند. شما با توجه به نوع نیاز، سلیقه خود و میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، نمونه مناسبی از این کفپوش ها را انتخاب کرده و خریداری می کنید. پس از این که مرحله خرید را سپری کرده و این محصولات را به محل مورد نظر انتقال دادید، باید فرآیند نصب را به یک شخص کارآزموده بسپارید.
  این مرحله از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر فرد مناسبی را برای این کار انتخاب نکنید احتمال دارد که کفپوش مناسبی برای ساختمان شما نصب نکنند. هر یک از این نصابان قیمت خاصی برای نصب این محصولات ارائه می دهند و این مسئله نیز کار را سخت تر می کند. فرد انتخابی شما علاوه بر این که باید توانایی بالایی در نصب کفپوش ها داشته باشد، دستمزد مناسبی نیز بابت نصب آن ها باید دریافت کند.

  نحوه محاسبه قیمت نصب پارکت لمینت

  محاسبه قیمت نصب پارکت لمینت

   

  برای این که بدانید قیمت نصب پارکت لمینت چقدر است؟ بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که فاکتور های زیادی در تعیین قیمت این محصولات دخیل هستند. قیمت نصب این محصولات را با توجه به متراژ فضا و میزان زیرسازی آن ها تعیین می کنند. شرایط کف ساختمان و میزان کاری که برای زیرسازی باید انجام گیرد تاثیر بسیار زیادی بر روی تعیین دستمزد ها می گذارد. علاوه بر آن این نصابان بر اساس متر مربع، دستمزد خود را تعیین می کنند. بنابراین هر چه متراژ‌ فضای شما بیش تر باشد، قیمت نصب این نوع کفپوش ها نیز بیش تر خواهد شد.
  در حالت کلی هزینه ای که باید برای نصب پرداخت کنید را باید با قیمت خرید این محصولات جمع کنید تا بتوانید قیمت نهایی نصب این کفپوش ها را تعیین کنید. برخی از افراد قیمت های بالاتری برای نصب تعیین می کنند و بعضی دیگر دستمزد های کم تری دریافت می کنند. بهتر است که برای انتخاب یک فرد مناسب نمونه کار های قبلی او را ببینید تا بتوانید فرد مناسب تری را برای این کار انتخاب کنید.

  عوامل موثر در قیمت نصب پارکت لمینت ها

  شاید هنور به طور دقیق متوجه نشده باشید که قیمت نصب پارکت لمینت چقدر است؟ برای قیمت گذاری این کار باید فاکتور های مختلفی را مد نظر خود قرار داده باشید که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • متراژ فضای مورد نظر شما
  • موقعیت مکانی فضای مربوطه
  • میزان وقت و صرف انرژي مورد نیاز برای زیرسازی فضا
  • نصب قرنیز و ابزارآلات
  • ضخامت پارکت لمینت ها
  • وجود سیستم گرمایش از کف
  • نصب این کفپوش ها بر روی پله

  باید به این نکته دقت داشته باشید که در ساختمان های مجهز به سیستم گرمایش از کف، به دلیل بالا رفتن حساسیت ها دستمزد های بیش تری از افراد گرفته می شود. همچنین هر چه نمونه های ضخیم تری از این کفپوش ها را انتخاب کنید، نصب آن ها طی فرآیند های پیچیده تری انجام گرفته و در نتیجه هزینه های بیش تری باید برای نصب آن ها پرداخت کنید. شما عزیزان می توانید با مراجعه به مطلب مهم ترین دلایل استفاده از پارکت لمینت اطلاعات کاملی را در این باره کسب نمایید.

  پیش نیازهای نصب پارکت لمینت ها

  پیش نیازهای نصب پارکت لمینت ها

   

  برای پاسخگویی به سوال قیمت نصب پارکت لمینت چقدر است؟ باید بگوییم که اگر شما در این زمینه مهارت داشته باشید، می توانید بسیاری از هزینه ها را کاهش دهید. اکثر این محصولات دارای زبانه هستند و بدون نیاز به چسب درون هم فرو رفته و در کنار یکدیگر قرار می گیرند. این امر می تواند از ریخت و پاش های اضافی جلوگیری کند. همچنین لازم نیست هزینه ای بابت خرید چسب و قلم مو پرداخت کنید و با هزینه های کم تری می توانید این کفپوش ها را نصب نمایید. اگر کف ساختمان صاف و یکدست باشد، با یک تمیز کاری جزئی می توانید فرآيند نصب را آغاز کنید. در شرایطی که کف ساختمان پستی و بلندی های زیادی داشته باشد، باید زمان و انرژي زیادی برای صاف کردن کف صرف کنید.
  همین امر سبب می شود تا هزینه نصب کفپوش ها افزایش یابد. پس از آن که فرآيند زیرسازی به طور کامل انجام شد، باید فوم های مخصوصی استفاده کرده و سپس پارکت ها را نصب کنید. این فوم ها نیز بر اساس متراژ‌ فضای مورد نظر شما و میزان کیفیتشان قیمت گذاری می شوند. این فوم ها به افزایش طول عمر کفپوش ها کمک کرده و از آسیب های جدی پارکت ها جلوگیری می کنند. همچنین از بروز صدا های ناهنجار هنگام راه رفتن بر روی آن ها جلوگیری می کنند.

  مهم ترین نکات در نصب پارکت لمینت و قیمت اجرای این کار

  می خواهید بدانید قیمت نصب پارکت لمینت چقدر است؟ یکی دیگر از فاکتور های موثر بر تعیین این قیمت ها، محل زندگی شما می باشد. معمولا افرادی که در تهران و یا دیگر شهر های بزرگ کشور زندگی می کنند برای این کار باید هزینه های بیش تری پرداخت کنند. این در حالی است که شهرستانی ها هزینه های کم تری بابت نصب این نوع کفپوش ها پرداخت می کنند.
  از طرفی حرفه ای بودن نصاب نیز تاثیر زیادی در قیمت گذاری دستمزد نصب دارد. افرادی که در این زمینه مهارت بالایی دارند نکات زیادی را رعایت می کنند تا کفپوش ها را به بهترین شکل ممکن نصب کنند. مهم ترین نمونه از این نکات عبارتند از:

  • هم دما کردن پارکت در مناطق شرجی به مدت ۴۸ ساعت
  • در نظر گرفتن فاصله چند سانتی متری با دبوار به عنوان درز انبساط
  • عدم ضربه زدن به لمینت ها هنگام نصب
  • وسواس بالا در مرحله زیرسازی
  • برش مناسب در کنج ها و گوشه ها

  کلام آخر

  شاید بخواهید بدانید قیمت نصب پارکت لمینت چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که فاکتور های زیادی در تعیین این قیمت ها موثر می باشند. میزان ضخامت پارکت ها، میزان تجربه و مهارت نصاب، متراژ فضا و چگونگی زیرسازی کف ساختمان از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت ها می باشند. علاوه بر آن موقعیت مکانی که قصد کفپوش کردن آن را دارید و همچنین مجهز بودن ساختمان به سیستم گرمایش از کف نیز از فاکتور های مهمی هستند که در تعیین قیمت ها بسیار موثر می باشند. برای این کار باید به دنبال یک نصاب حرفه ای و کاربلد باشید که بتواند بسیار تمیز و با دقت بالا این نمونه از کفپوش ها را نصب کند.

  سوالات متداول

  1. آیا جنس پارکت لمینت ها در هزینه های نصب آن ها موثر هستند؟
   معمولا نصاب ها به جنس و میزان مرغوبیت آن ها توجهی ندارند اما اگر از نمونه های ضخیم این کفپوش ها استفاده کرده باشید، هزینه های نصب متفاوت تر خواهد بود.
  2. آیا بزرگ یا کوچک بودن فضا در تعیین قیمت نصب هر متر مربع از این پارکت ها تاثیر گذار است؟
   بله، هزینه های نصب در متراژ های کم تر از ۵۰ متر، ۲۵ تا ۴۵ هزار تومان می باشد و این مبلغ برای متراژ های بیش از ۵۰ متر کم تر بوده و در حدود ۱۵ تا ۲۵ هزار تومان است.
  3. آیا هزینه پارکت لمینت های نو با دست دوم متفاوت می باشد؟
   بله، نمونه های دست دوم این محصولات فرآیند نصب سخت تری دارند، بنابراین برای این کار باید هزینه های بیش تری نسبت به نمونه های نو پرداخت کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *